У Харкові агітатори Порошенка на 8 березня роздавали «любовний календар»

Новости

Агітатори чинного президента Петра Порошенка 8 березня розповсюджували у Харкові газети з «любовним календарем» і «сумісністю знаків зодіаку». Згідно з «календарем», єдиний, хто підходить Україні-Діві, – це Порошенко-Терези.

Про це 11 березня повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Відзначається, що агітаційні матеріали роздавали в наметі біля входу до станції метро імені Олександра Масельського.

«У стилізованому під закордонний біометричний паспорт буклеті йдеться про досягнення чинного президента та його команди в питанні безвізових подорожей громадян України до різних країн світу», – повідомляють в громадському русі.

Крім того, у газеті – «Чому я за Петра Порошенка», розповідається «історія знайомства й кохання Петра та Марини Порошенків», «рецепти здоров’я від Марини Порошенко» та «про маніпуляції на виборах».

На одній зі шпальт газети міститься «любовний календар», у якому «проаналізовується сумісність різних знаків зодіаку».

«Наша держава народилася 24 серпня 1991 року – отже, під знаком Діви. Дізнаймося разом, який партнер їй пасує», – йдеться в тексті.

У громадському русі проаналізували, що, судячи з календаря, єдиний знак зодіаку, що є сумісним з Дівою, – це Терези, тобто Порошенко.

«До речі, президент Порошенко, який належить саме до Терезів, довів цю тезу неодноразово. Його слід підтримати й цього разу», – зазначають автори календаря.

Окрім Порошенка, під цим знаком народився й екс-регіонал кандидат у президенти Юрій Бойко, але про нього в газеті не згадано.

Гороскопи інших знаків зодіаку, в тому числі і тих, під якими народилися кандидатка в президенти від ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, кандидат у президенти від партії «Слуга народу» Володимир Зеленський, кандидат у президенти від «Громадянської позиції «Анатолій Гриценко, подаються у негативних характеристиках.

Згідно з даними, наведеними в газеті «Чому я за Петра Порошенка», її замовником є Порошенко. Наклад видання становить 960 тисяч примірників, а друк здійснило ТОВ «Інтерконтиненталь-Україна», зареєстроване в Києві.

Нагадаємо, раніше у селищній раді Коцюбинського Київської області людям роздавали газету «Чому я за Петра Порошенка» від «#КомандаПорошенка». У БПП від газети відхрестилися.