Палій заявив, що Володимир Зеленський не прийде на дебати

Новости

Якщо Володимир Зеленський не з’явиться на здачу аналізів для агентства WADA, тоді йому немає жодного сенсу іти на дебати з Петром Порошенком, оскільки вся країна зрозуміє, що він – наркотично залежний.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

Він висловив переконання, що Володимир Зеленський таки не прийде на дебати з Петром Порошенком, оскільки – «недостатньо компетентний», аби дебатувати.

«Він фізично не здатен тримати думку довше, ніж декілька секунд. Крім того, ми всі зараз чекаємо проведення аналізів WADA, які мають відбутися на початку тижня. Якщо Володимир Зеленський не прийде на ці аналізи, то йому дебатувати немає сенсу, оскільки вся країна побачить, що він є наркотично залежним», – заявив політолог.

Він пригадав, що попереднього разу «слуга народу» здавав аналізи у лояльній до себе лабораторії, яку очолюють його друзі та партнери.

«Натомість Президент здавав аналізи для чотирьох різних клінік. При цьому, він здавав увесь спектр необхідного біоматеріалу, включно з волоссям і нігтями. Тобто, саме волосся і нігті визначають, чи людина вживала наркотики у термін від трьох місяців до року», – зазначив Олександр Палій.

У той же час, запевняє він, оскільки Володимир Зеленський здав лише кров, то, «фактично, він не здавав аналізів». Відтак, якщо він не прийде на аналізи WADA, то йому немає сенсу іти на дебати.

«Він може прийти на дебати після цього, але всій країні буде зрозуміло, що у нас наркозалежний кандидат. Наркотично залежна людина – це той, хто готовий продати все за дозу. Якщо б він раптом став президентом, то ним керував би навіть не Коломойський, якого розшукує ФБР, а той, хто стоятиме поряд і видаватиме дозу», – заявив експерт.

Крім того, він висловив переконання, що коли дебати між кандидатами у президенти таки відбудуться, то Володимир Зеленський буде зацікавлений, щоб вони були якомога коротшими.

«Тобто, він буде зацікавлений в тому, щоб отримати «підзарядку», і щоб її вистачило до кінця дебатів. Збуджений стан триває приблизно півгодини, а потім людина просто «потухає» і абсолютно не володіє ситуацією. Сьогодні ми у такому становищі, що телевізор, олігархи і Росія, з дуже великою імовірністю, намагаються нав'язати нам таку людину, яка буде хімічно залежною», – резюмував Палій.

У свою чергу політолог Володимир Фесенко зазначив, що узгоджену дату проведення дебатів мали б визначати команди обох претендентів на президентство.

«Не один з кандидатів мав би призначати дату і умови проведення, а це має бути узгодженим рішенням. Я згоден з думкою, що потрібно сідати за стіл переговорів і домовлятися про те, хто буде ведучим, як це буде відбуватися. Крім того, потрібно вирішити купу технічних питань, щоб дебати реально відбулися», – підкреслив Фесенко.

Читайте більше новин на тему: дебати