Дівчина змусила нахабного пасажира вибачитися за зневагу

Модель з пишними формами Наталі Хейдж публічно поставила на місце сусіда, з яким летіла одним рейсом до Лос-Анджелеса.

Чоловік не тільки показав зневажливе ставлення до її зайвих кілограмів, а й висміяв вагу дівчини у переписці зі своїм приятелем.  Про інцидент модель згодом розповіла в соціальних мережах Instagram та Facebook.

За її словами, вона заплатила 70 доларів за додатковий простір у літаку, оскільки  дуже нервує під час польотів і їй потрібно більше місця для ніг. Її сусід почав відразу гучно пихкати, зітхати і соватися у своєму кріслі, а потім  написав знайомому, що через її вагу лайнер не здійметься у повітря. Згодом він додав, що вважає, ніби вона з’їла мексиканця.

Згодом пасажир вибачився перед нею, заявивши, що випив кілька зайвих келихів.

«Це — повсякденна реальність товстої людини, і не лише в літаку. Так відбувається в автобусі, в черзі у продуктовому магазині, на концерті, в інтернеті. Ви можете бути повністю у своєму власному просторі і нікому не заважати, але люди все одно спробують зачепити вас, образити вас», — зазначила вона.

Своє невдоволення діями сусіда вона не побоялася висловити вголос, а відео розмови виклала в соцыальный мережі.

Користувачі відзначили сміливість Хейдж і подякували їй за те, що не боїться захищати права людей із зайвою вагою.

Як писав інформаційний портал «Знай.ua», модель Карлі Клос, котра є одним з ангелів бренду Victoria’s Secret, теж піддалася критиці через свої кілограми.

Автор матеріалу:
Оксана Ханас
Теги:
модель, зайва вага, насмішки